صفحه اصلی / خبر ها

ادامه مطلب


بیمه تکمیلی

به اطلاع کلیه مدیران کنترل کیفیت می رساند، طبق توافق به عمل آمده با بیمه کارآفرین ، مبلغ حق بیمه درمان تکمیلی برای یک سال با اعمال تخفیفات لازم ، به مبلغ 000/500/12 ریال کاهش یافته است. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44487414 (واحد بیمه ) و یا 444826249 ( واحد مالی )تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب


انتخاب مدیر کنترل کیفیت نمونه سال 1398

قابل توجه مدیران کنترل کیفیت صنایع

باسلام 
احتراماً در راستای اجرای روش اجرائی انتخاب مدیران کنترل کیفیت نمونه به شماره مدرک 215/32/ف ،خواهشمند است مستندات و مدارک مربوطه را مطابق با فرم 1-215/ 32/ف تکمیل و حداکثر تا پایان وقت اداری 98/04/18 به دفتر معاونت استاندارد سازی و آموزش واقع در بلوار سردارجنگل ،خیابان بهار غربی ،میدان استاندارد ،اداره کل استاندارد تهران طبقه همکف تحویل نمائید. (پس از ثبت درخواست در دبیرخانه اداره کل )تسریع در ارسال موجب امتنان خواهد بود .
ادامه مطلب


سامانه آموزش برون سازمانی اداره کل استاندارد

قابل توجه مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی

با توجه به راه اندازی سامانه آموزش برون سازمانی اداره کل استاندارد استان تهران  ، حضور  مدیران کنترل کیفیت در دوره های آموزشی الزامی ( حداقل 16 ساعت در سال ) در مراکز آموزشی همکار فقط از طریق ثبت نام فراگیران در سامانه مذکور به آدرس http://tr.tehranstandard.ir امکان پذیر بوده است، خواهشمند است پس از مراجعه به سامانه دوره های ثبت شده را بررسی و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.


ادامه مطلب


آزمون کتبی به هنگام تمدید یا تجدید پروانه تایید صلاحیت

با سلام
احتراما نظر به ویرایش آیین نامه تایید صلاحیت علمی و فنی  مدیران کنترل کیفیت و لزوم بازآموزی این آیین نامه توسط مدیران کنترل کیفیت، ضروری است مدیران کنترل کیفیت دارای پروانه تایید صلاحیت بی اعتبار و مدیران کنترل کیفیتی که دارای پروانه معتبر می باشند ولی از واحد تولیدی منفک شده و در حال حاضر به عنوان مدیر کنترل کیفیت فعالیت نمی کنند به هنگام تمدید یا تجدید پروانه آزمون کتبی را طی نمایند. ضمنا طی دوره کارآموزی فقط در صورت تجدید نظر استاندارد ملی مربوطه الزامی خواهد بود

 مهناز مقتدر

معاون استانداردسازی و آموزش